• 72103 خط سلامت سالمندی
  • 72103
  • ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز
  • تهران، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 33، واحد 202

مرکز درمان در منزل سالمندی امداد در رسانه ها

مرکز درمان در منزل سالمندی "امداد" راه اندازی شد

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، مرکز درمان در منزل سالمندی”امداد” با هدف ارائه خدمات درمانی عمومی و تخصصی به سالمندان در واحد جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا بهرامی رئیس این واحد جهاد دانشگاهی با بیان اینکه حفظ کرامت سالمندان اولویت اول در جهاد دانشگاهی برای راه اندازی مرکز درمان در منزل امداد” است، گفت: در همین راستا و برای رسیدگی جامع به مشکلات درمانی سالمندان، مرکز “پایش سالمندی” نیز با هدف ارائه کامل‌ترین خدمات تشخیصی و غربالگری در واحد جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی شده است….

لینک خبر در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

لینک خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

لینک خبر در خبرگزاری مهر

مصاحبه دکتر محمد بداغ آبادی با رادیو سلامت

افزایش موج «زنان سالمند تنها»/جمعیت سالمندان ۲۴ میلیون نفر خواهد شد.

در سال ۲۰۳۰ حدود ۱۴ درصد جمعیت ایران سالمند خواهد شد، به گونه‌ای که در استان‌های شمالی کشور درصد رشد سالمندی به میانگین متوسط درصد جهانی رسیده و این زنگ خطری است.

دکتر محمد بداغ آبادی با بیان اینکه جمعیت سالمندی کشور در حال افزایش است، گفت: پزشک عمومی و تخصصی، اورژانس، دندانپزشک، تغذیه، رادیولوژی، سونوگرافی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، آمبولانس و … جزو خدمات مرکز درمان در منزل “امداد” جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی است که متقاضیان ضمن تماس با شماره ۷۲۱۰۳ یا مراجعه به نشانی اینترنتی www.emdadclinic.com می‌توانند تمام این خدمات را با تعرفه‌های مصوب وزارت بهداشت دریافت کنند.

Call Now Button
علاقه مندی ها 0