از آنجایی که اکثر مراکز درمانی در کل کشور، بیماران مبتلا به کرونا را پذیرش کرده و حضور در این مراکز احتمال ابتلا به این ویروس جدید را برای ما و عزیزانمان بخصوص افراد سالمند، بیشتر می­کند، و همچنین، به دلیل فشار بالای کاری و خستگی مفرط کادر درمان در این روزهای پرفشار کشور، بهتر است از حضور غیر ضروری در این مراکز اجتناب کنیم.

بنابراین، بهتر است برای اطمینان یابی از سلامت و یا انجام مراحلی از درمان، از خدمات اعزام پزشک به محل زندگی خود و یا تست کرونا در منزل بهره ­مند شویم.

به این منظور، مرکز امداد در منزلِ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، با مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به شماره مجوز 21/1/97، در طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می­باشد. این مرکز 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تماس­های شما عزیزان و اعزام پزشک به محل در هر ساعت از شبانه روز برای انجام اقدامات پزشکی در لحظه، در شرایط عادی و یا اضطرار است.

تست کرونا در منزل

مرکز درمان در منزل امداد، با در اختیار داشتن بهترین کیت­های تشخیصیِ تست کرونا، آماده نمونه گیری در محل و اعزام پزشک، در سریع­ترین زمان ممکن است، برای این منظور، می­توانید با ما تماس بگیرید:

 

 

همچنین، مرکز درمان منزل امداد جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، آماده بستن قرارداد با احتساب تخفیف، با سازمان­ها، شرکت­ها و گروه­ها برای انجام این تست در محل است.

لازم به ذکر است که انجام تست کرونا در منزل، از ساعت 8:30 صبح الی 18:30 توسط کارشناسان مجرب ما، صورت می­گیرد، زیرا باید نمونه بلافاصله به محل نگهداری سرد منتقل شود، در غیر این صورت، قابل بررسی نیست. اما، اعزام پزشک به محل اقامت شما، در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.

 درباره ویروس کرونا

ویروس کرونا (کووید-19)، ویروس مسری جدیدی از خانواده ویروس­های کروناست.

بسیاری از افرادی که به این ویروس مبتلا می­شوند، ممکن است بیماری تنفسی خفیف تا شدیدی را تجربه کنند، اما بسیاری از آنها بدون نیاز به درمان ویژه­ای بهبود می­یابند. افراد کهن سال، افراد با بیماری­های زمینه­ای مثل بیماری­های قلبی عروقی، دیابت، بیماری­های مزمن تنفسی و سرطان، بیشتر در معرض ابتلا به نوع حاد این بیماری هستند.

بهترین راه برای اجتناب یا کاهش شیوع این بیماری، کسب آگاهی­های لازم در مورد نحوه بیمار شدن و گسترش ویروس کرونا (کووید-19) است. لذا برای محافظت از خود و دیگران، باید به طور مرتب دست­های خود را با آب و صابون شسته و یا از الکل 70 درصد برای از بین بردن آن در سطح پوست خود، استفاده کنیم و به یاد داشته باشیم که صورت خود را در مواقع آلودگی لمس نکنیم.

در درجه اول، ویروس کرونا (کووید-19) از طریق قطرات بزاق یا ترشحات بینی، زمانی که فرد مبتلا سرفه یا عطسه می­کند انتشار می­یابد، بنابراین لازم است رعایت موارد بهداشتی را تمرین کنیم (برای مثال، ماسک زدن یا سرفه کردن در بازوی نیمه بسته خود).

در حال حاضر، واکسن یا درمان قطعی­ای برای این ویروس (کووید-19) وجود ندارد. با این حال، بسیاری از آزمایش­های بالینی، در حال سنجش درمان­های بالقوه هستند.

لذا، با توجه به شرایط موجود:

یکی از اقدامات زودهنگام برای جلوگیری از گسترش علائم، انجام تست کرونا در منزل توسط مراکز معتبر است، که می­تواند اطمینان بخش باشد. ما، با استفاده از بهترین کیت­های تشخیصی تست کرونا، در مرکز امداد در منزلِ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منزل شما هستیم. ما با رعایت کامل پروتکل­های بهداشتی، به منزل شما آمده، این تست را به عمل آورده و نتیجه را در اسرع وقت به اطلاع شما می­رسانیم:

 

 

توجه شود که انجام تست کرونا در منزل، از ساعت 8:30 صبح الی 18:30 توسط کارشناسان مجرب ما، صورت می­گیرد، زیرا باید نمونه بلافاصله به محل نگهداری سرد منتقل شود، در غیر این صورت، قابل بررسی نیست. اما، اعزام پزشک به محل اقامت شما، در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.